Zapraszamy na koncert SARSY

utworzone przez | sty 22, 2020 | Aktualności

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń! Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem. Teraz zagra dla nas. Zapraszamy na koncert 16 lutego (niedziela) o godz. 18.00 w hali widowiskowo sportowej przy SP 2 w Działdowie.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze MDK ul. Wolności 64, nr tel. 23 697 21 92 lub na eventim.pl

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń! Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem. Teraz zagra dla nas. Zapraszamy na koncert 16 lutego (niedziela) o godz. 18.00 w hali widowiskowo sportowej przy SP 2.

Każdy album i single SARSY zostały nagrodzone diamentowymi, platynowymi, czy złotymi płytami za sprzedaż.

Artystka zaczynała w niszowych projektach, z którymi odnosiła pierwsze sukcesy – jej zespół FLUKTUA zwrócił uwagę dziennikarzy m.in. radiowej Trójki i Czwórki. W 2012 roku SARSA dołączyła do projektu TakLoopNie. Współpraca zakończyła się wydaniem płyty pt. ,,Człowiek w Zielonym Korytarzu”, gdzie można usłyszeć jej wokal między innymi w duecie z Igorem Herbutem znanym z zespołu LemOn. W projekcie pojawił się również Dawid Podsiadło.

W mainstreamie SARSA zadebiutowała w roku 2015. Została wówczas określona przez dziennikarzy radiowych mianem ‘prekursorki nowego polskiego popu’. Natomiast jej osobliwa barwa głosu stylistycznie stawiana była obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie.

SARSA, jako producentka muzyczna i kompozytorka, konsekwentnie zaskakuje każdym albumem wymykając się tym samym próbom jednoznacznego przyporządkowania jej do jednego tylko gatunku i stylistyki muzycznej.

Dodatkowo artystka ma na koncie cieszące się popularnością duety z raperami: KęKę, L.U.C, Meek oh way, VNM a także zaśpiewała z Krzysztofem Kiljańskim, czy Damianem Ukeje. Obok kariery solowej SARSA zaczęła rozwijać swoją działalność ‘SarsaMusic’ pisząc teksty, piosenki, produkując muzykę również dla innych.

W 2017 roku artystka rozszerzyła swoją działalność muzyczną i zadebiutowała również w roli kompozytorki muzyki ilustracyjnej do filmu „PM2.5Movie” – tym samym otrzymując liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych (Best Original Song – American Tracks Music Awards , Best Singer Voice – EUROPEN Cinematography Awards, The Best Soundtrack – Barcelona Planet Film Festival).

Ostatni album “Zakryj” (złota płyta za sprzedaż) wokalistka osadziła dodatkowo w pozamuzycznym kontekście. Do każdego utworu namalowała jeden obraz. Poza tym, dzięki Iwonie Cichosz, płyta była również komunikowana w języku migowym – w ten sposób SARSA zwracała uwagę na potrzeby społeczności głuchych. Zwieńczeniem promocji ostatniego albumu była wyprzedana trasa klubowa #ZakryjTour2. Na koncercie finałowym wśród gości pojawił się m.in. Piotr Stachurski, który namalował obraz do muzyki granej przez SARSE i zespół na żywo. Performance miał na celu skłonić ludzi do refleksji nad ‘zniszczeniem’ – było to nawiązanie do destrukcyjnego podejścia człowieka do otaczającego go świata. Jak mówi sama SARSA: Muzyka to nie tylko dźwięki..to może być wielowymiarowe doświadczenie – zarówno dla twórcy jak również odbiorcy. Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Z wykształcenia jest terapeutką. Z pasji i zawodu – wokalistką i autorką tekstów.

Źródło: oficjalne informacje o artystce

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń! Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem. Teraz zagra dla nas. Zapraszamy na koncert 16 lutego (niedziela) o godz. 18.00 w hali widowiskowo sportowej przy SP 2.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze MDK ul. Wolności 64, nr tel. 23 697 21 92 lub na eventim.pl

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content