Róbmy teatr w domu

Rozgrzewka narządów mowy i ćwiczenia dykcyjne

Dzisiaj proponuję Wam rozgrzewkę narządów mowy i ćwiczenia dykcyjne dla dobrej i pozytywnej energii. Zachęcam także do wspólnego świętowania z okazji Dnia Teatru oraz udziału w naszych konkursach. „Podążaj za tym, co wartościowe, a nie za tym co wygodne”.

Spotkanie z Marzanną Bielecką-Maćkowiak instruktor do spraw teatru

– Dlaczego warto uczyć się wierszy na pamięć?

– Moje propozycje wierszyków dla dzieci.
– Zapraszamy do nagrywania filmików z recytacją wierszy i ich przysłania do nas (biuro@mdkdzialdowo.pl)

Zachęcam do głośnego czytania

Dzisiaj czytam fragment (początek) sztuki pt. „Zakurzona królewna” Piotra Rowickiego. Być może spodoba się Wam temat… Jednocześnie zachęcam do głośnego czytania wszelkich lektur i napisania listu…

 

Gry i zabawy parateatralne

Moja kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu to gry i zabawy parateatralne. Świadomość tego jak wyglądamy i jak się zachowujemy pomaga nam na scenie. Próbujmy budować etiudy teatralne analizując nasze czynności, powtarzając i precyzując kolejne etapy naszej scenki. Stwórzmy historię wybranego przedmiotu, uruchamiając naszą wyobraźnię. Nie wolno się nudzić!

Zapraszamy na rozgrzewkę mowy

Kolejny etap ćwiczeń łączących naukę z zabawą.

Róbmy teatr w domu!

Co może być znakomitą zabawą w wolnym czasie, jak nie TEATR? Zachęcam do ćwiczenia dykcji, głosu i pamięci na podstawie naszych scenariuszy. Ćwiczmy codziennie, efekty będą zaskakujące!

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Przejdź do treści