Laureatka Superhitu wystąpi w The Voice Kids

utworzone przez | sty 25, 2020 | Aktualności

Wiktoria Zwolińska, zdobywczyni pierwszego miejsca w młodszej kategorii wiekowej, podczas ostatniej edycji Hoffer Superhit Festival, wystąpi w The Voice Kids w sobotę (25 stycznia) w TVP 2.

Trzymamy kciuki za Wiktorię Zwolińską z Krakowa, która w kategorii 13-18 lat zajęła pierwsze miejsce na Hoffer Superhit Festival 2019.

– Już wkrótce przekonamy się, czy Wiktoria, pójdzie w ślady Alicji Szemplińskiej, która będąc laureatką Superhitu, zwyciężyła w 10 edycji The Voice of Poland – mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie i pomysłodawca festiwalu, Sławomir Rutkowski.

W jury naszego festiwalu w tamtym roku zasiedli Agnieszka Hekiert (trenerka „Twoja Twarz Brzmi znajomo”), Mietek Szcześniak, i Łukasz Zagrobelny. Koncert galowy XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Hoffer Superhit Festival Działdowo 2019 odbył się 7 grudnia. O statuetkę Platynowego Słowika walczyło wówczas 35 wokalistów z całej Polski.

Natomiast w The Voice Kids młodych wokalistów oceniają Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo.

The Voice of Kids

? Narodziny gwiazdy w The Voice Kids TVP❗ CLEO, Dawid Kwiatkowski, Afromental zachwyceni❗ ?❤ ? A Wy macie gęsią skórkę?#BądźmyRazem – sobota, 20:05 w TVP2

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Czwartek, 23 stycznia 2020
Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content