Zapraszamy na koncert Sarsy

utworzone przez | lut 3, 2020 | Aktualności

Każdy album i single Sarsy zostały nagrodzone diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami za sprzedaż. Jej najbardziej znane utwory mają ponad 30 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a utwór „Naucz mnie” blisko 58 mln.

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Koncerty artystki cieszą się wielkim zainteresowaniem. Teraz zagra dla nas. Zapraszamy na koncert 16 lutego (niedziela) o godz. 18.00 w hali widowiskowo sportowej przy SP 2. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w biurze MDK.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze MDK ul. Wolności 64, nr tel. 23 697 21 92 lub na >>> eventim.pl

– Pragniemy zwrócić uwagę, że jest to podobnie jak w przypadku wcześniejszych koncertów (m.in, Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka, Sławka Uniatowskiego) organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Działdowie, najniższa cena biletu w Polsce na koncert artystki –  mówi Sławomir Rutkowski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. – W pełni profesjonalna aparatura oświetleniowo-nagłośnieniowa obsługiwana przez techników SARSY oraz sala o dobrej akustyce powoduje, iż oferta jest wyjątkowo atrakcyjna.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 23 697 2192 lub mailowo mdkdzialdowo@wp.pl. Bilety dla odbiorców indywidualnych są dostępne na portalu EVENTIM.PL

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content