Wiktoria Zwolińska z Hoffer Superhit do The Voice Kids

utworzone przez | sty 29, 2020 | Aktualności

Wiktoria Zwolińska, laureatka pierwszego miejsca w ubiegłorocznej edycji Hoffer Superhit Festival podbiła serca jurorów, tym razem w ostatnim odcinku eliminacyjnym, The Voice Kids.

Wiktoria ma 14 lat i mieszka w Krakowie. W sobotę (25 stycznia) w programie The Voice Kids zaprezentowała utwór zespołu Radiohead „Creep”. Młoda artystka potrzebowała kilkunastu sekund by zdobyć serca wszystkich jurorów. Dziewczynka dołączyła do drużyny Cleo. Wiktoria w odcinku eliminacyjnym dostała także możliwość wykonania własnej piosenki. Jeśli występ należy koniecznie obejrzeć.

Za sprawą tej młodej, zdolnej wokalistki zrobiło się też głośno o działdowskim festiwalu. Media w regionie przywołują słowa dyrektora MDK Sławomira Rutkowskiego, który powiedział m.in. że trzyma za Wiktorię kciuki i wierzy, że osiągnie sukces. – Już wkrótce przekonamy się, czy Wiktoria, pójdzie w ślady Alicji Szemplińskiej, która będąc laureatką Superhitu, zwyciężyła w 10 edycji The Voice of Poland. – mówił dyrektor MDK. Wypowiedzi te są cytowane choćby w Radiu Eska, które zamieściło obszerną informację na ten temat.

https://www.eska.pl/olsztyn/wiktoria-zwolinska-w-the-voice-kids-powalila-jurorow-na-kolana-aa-eFgK-Lira-Topj.html

Szanse Wiktorii na zwycięstwo w The Voice Kids możemy zwiększyć głosując na ulubionego uczestnika programu. Głosowanie jest bezpłatne, codziennie można oddawać 10 głosów z jednego numeru IP.

https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt

W grupie Cleo śpiewają też dwie inne uczestniczki naszego festiwalu Agnieszka Letniowska i Magda Pająk, je również warto wspomóc.

W The Voice Kids młodych wokalistów oceniają Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo, a program można oglądać w każdą sobotę w TVP 2.

oprac. mcz

(Fot.  Jan Bogacz / TVP )

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content