Studio filmowe – nowa sekcja naszego domu kultury

utworzone przez | cze 7, 2021 | Aktualności

Rusza nabór do nowej grupy artystycznej działającej przy Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Poszukujemy młodzieży od 16 roku życia, która pasjonuje się działaniami kulturalnymi w obrębie filmu, teatru oraz innych sztuk artystycznych.

CO? Studio filmowe, które zajmować się będzie produkcją etiud filmowych oraz rejestracją wydarzeń organizowanych przez MDK w Działdowie.

Projekt składać się będzie również z warsztatów z profesjonalistami działającymi w branży filmowej, organizowanych dla członków grupy z w celu przygotowania ich do pracy ze sprzętem cyfrowym oraz nabycia przez nich umiejętności i kompetencji niezbędnych przy realizacji wydarzeń filmowych.

Zajęcia poprowadzi Natalia Świniarska.

DLA KOGO? Poszukujemy młodzieży od 16 r. ż., która pasjonuje się działaniami kulturalnymi w obrębie filmu, teatru oraz innych sztuk artystycznych.

KIEDY? Jeśli pasjonuje Cię zawód: reżysera, aktora, montażysty, charakteryzatora, oświetleniowca, dźwiękowca, dziennikarza, konferansjera czy menagera, to zapraszamy Cię bardzo serdecznie na spotkania informacyjne, które odbędą się 10 i 17 czerwca 2021 o godz. 16.00 w MDK w Działdowie przy ul. Wolności 64. Na spotkaniu dowiesz się więcej szczegółów o tej inicjatywie.

Zapraszamy do wspólnej przygody!

Natalia Świniarska: działdowianka mieszkająca i działająca artystycznie w Olsztynie. Z zawodu aktorka i pedagog. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego w Olsztynie. Założycielka Kolektywu Teatralnego BABUSHKA.

(Na zdjęciu plakat informujący o zapisach do nowej sekcji „studio filmowe” Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. Na dole plakatu znajduje się zdjęcie Natalii Świniarskiej, która poprowadzi sekcję)

(Na zdjęciu głównym jest pokazana kamera)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content