Sarsa – koncert muzycznych emocji

utworzone przez | lut 17, 2020 | Aktualności, Wydarzenia

To był niesamowity koncert. Sarsa rozpaliła ogień na scenie i na widowni. Jej hipnotyzujący wokal zaczarował publiczność a popis gry na gitarze dostarczył wielu muzycznych emocji.

Licznie zgromadzona publiczność słuchała utworów z najnowszej płyty gwiazdy pt. „Zakryj” a także jej przebojów, które już dawno podbiły nasze serca. Były też tańce i wspólne śpiewanie pod sceną. Wszyscy liczyli na dobry występ i się nie zawiedli. Sarsa dała koncert w wielkim stylu, przy akompaniamencie gitar, perkusji, klawiszy a nawet wiolonczeli. Słuchanie na żywo jej wspaniałego, mocnego głosu o oryginalnej barwie, pokazującego bogactwo uczuć, było niesamowitym przeżyciem

Sarsa w pełni zasłużenie znajduje się w czołówce polskich wykonawców. Jej utwory są żywiołowe, perfekcyjnie wykonane i sprawiają, że wciąż chce się ich słuchać. A to chyba najlepsza rekomendacja dla artysty.

Koncert odbył się w niedzielę 16 lutego w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Imprezę zorganizował Miejski Dom Kultury w Działdowie.

mcz

(fot. Karol Wrombel)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content