Kabaret Młodych Panów zaprasza na program ”To jest chore”

utworzone przez | lut 17, 2020 | Aktualności

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Zobaczą to Państwo w Kabarecie Młodych Panów, który zawita do Działdowa, ze swoim programem”To jest chore”, 11 marca, o godz. 19.00. Wydarzenie organizuje Miejski Dom Kultury w Działdowie.

“To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

“To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud “nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.

Kabaret Młodych Panów wystąpi 11 marca, o godz. 19.00 w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w biurze MDK ul. Wolności 64 lub na >>>eventim.pl.

Zapraszamy.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content