Prace konkursowe można dostarczyć do 2 marca – „Moje miasto za 100 lat”

utworzone przez | lut 18, 2020 | Aktualności

Informujemy, że termin składania prac na konkurs plastyczny „Moje miasto za 100 lat” zostaje przedłużony do 2 marca 2020 r. Decyzja o przedłużeniu konkursu została podjęta w związku z licznymi prośbami zainteresowanych udziałem osób.

Serdecznie zachęcamy uczniów szkół podstawowych z Działdowa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest upamiętnienie 100. rocznicy przyłączenia Działdowa do Polski. Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury W Działdowie.

Celem konkursu jest upamiętnienie 100. rocznicy przyłączenia Działdowa do Polski, rozbudzenie wyobraźni i przedstawienie swojego miejsca zamieszkania za 100 lat, kształtowanie poczucia własnej tożsamości narodowej oraz postawy patriotycznej, poczucie przynależności do środowiska lokalnego, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wyobraźni i zdolności plastycznych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z Działdowa. Uczniowie przekazują prace do MDK w Działdowie przy ul. Wolności 64 (biuro MDK).
Prace należy nadsyłać lub dostarczać osobiście do 2 marca 2020 roku pod następujący adres: Miejski Dom Kultury w Działdowie, ul. Wolności 64, 13-200 Działdowo.
Podsumowanie konkursu odbędzie się w siedzibie domu kultury. Więcej szczegółów w regulaminie >>>

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content