Klub Fotograficzny ruszył z kopyta…

utworzone przez | lut 18, 2020 | Aktualności

Grupa miłośników fotografii działająca w MDK w Działdowie, w ostatnie czwartkowe (13 lutego) popołudnie zmagała się z nie lada zadaniem, a mianowicie z fotografią portretową.

Portret może kojarzyć się nam ze zdjęciem paszportowym, co jest błędem, ponieważ portret może obejmować również całą sylwetkę. Fotografowaną modelkę czy modela możemy wykadrować na różne sposoby. Może to być bliski portret obejmujący jedynie twarz, szyję i dekolt, może to być tzw. amerykański kadr, w którym kadrujemy zdjęcie powyżej kolan lub portret całej sylwetki, a nawet grupy osób. Portrety mogą być amatorskie i profesjonalne, naturalne i pozowane, studyjne i plenerowe, artystyczne i reportażowe. Uczestnicy poznali te wszystkie magiczne tajniki i doświadczyli na własnej skórze… Efekty pracy zobaczcie sami.

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/łaś zapisać się do Klubu Fotograficznego to masz szansę. Spotkania klubu odbywają się w każdy czwartek tygodnia o godz. 17.30 w sali konferencyjnej MDK przy ul. Wolności 64 w Działdowie.


Justyna Rutkowska

(fot. archiwum członków klubu)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content