Zapaszmy do obejrzenia postępu prac remontowych MDK przy ul. Jagiełły [film, zdjęcia]

utworzone przez | lut 24, 2020 | Aktualności

Prace remontowe Miejskiego Domu Kultury przy ul. Jagiełły w Działdowie wielkimi krokami zbliżają się do końca.

Z zewnątrz już widać piękną elewację budynku. Byliśmy w środku z kamerą i obejrzeliśmy razem z burmistrzem Grzegorzem Mrowińskim, wiceburmistrzem Andrzejem Wiśniewskim i dyrektorem Domu Kultury Sławomirem Rutkowskim, postęp prac.

— Od kiedy mieszkańcy Działdowa mogą podziwiać wykończoną elewację Miejskiego Domu Kultury przy ul. Jagiełły, wiele osób zatrzymuje mnie i pyta czy w środku Dom Kultury też będzie taki piękny i funkcjonalny. Odpowiadam, że tak — mówi burmistrz Grzegorz Mrowiński. — Już dzisiaj zapraszam Państwa do obejrzenia postępu prac, które nie są żadną tajemnicą. Z racji bezpieczeństwa mieszkańców Działdowa, nie mogą oni tu przychodzić i oglądać wnętrza budynku. Ale po to mamy media, żeby je zapraszać i żeby przekazywały, to co dzieje się w środku. Zapraszam do obejrzenia postępu prac. Na mnie one zrobiły bardzo dobre wrażenie. Myślę, że na przełomie maja i czerwca będę mógł Państwa zaprosić do Domu Kultury i do kina na pierwsze seanse.

Przypomnijmy, że całkowity koszt remontu budynku Miejskiego Domu Kultury w Działdowie wyniesie około 12 mln zł. Gruntowny remont jest możliwy, dzięki otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych.

not. fot. kw

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content