Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2022

utworzone przez | lis 21, 2022 | Aktualności, Wydarzenia

W sobotę (19 listopada) odbył się już po raz XIV Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2022. “Platynowego Słowika” zdobyła Julia Blank z Warszawy. W tegorocznej edycji zaprezentowało się 30 uczestników z całej Polski.

na scenie stoi grupa osób, młodzież, dorośli

W jury festiwalu zasiadły trzy panie Kasia Stankiewicz, Katarzyna Groniec i Monika Borzym. Gwiazdą tegorocznego festiwalu był zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Jury po wysłuchaniu wykonawców przyznało następujące nagrody:

Kategoria 13-18 lat:

1. Urszula Zubek – „Mam złe lata i dobre dni” – Warszawa
  2. Zuza Lietz – „Liability” – Warszawa
  3. Izabela Podgórska – „Ocean Eyes” – Pruszków

Kategoria 19-28 lat:

1. Karolina Karpińska – „Big in Japan” – Świecie Spółdzielczy Dom Kultury „Stokrotka”
  2. Ewa Falkowska – „Ja chcę tańczyć” – Fundacja Wspieramy Kulturę SztukArt Toruń
  3. Szymon Piątkowski – „Bo to się zwykle tak zaczyna” – Świecie Spółdzielczy Dom Kultury „Stokrotka”

Nagrodę specjalną tablet od firmy Hoffer otrzymał Mateusz Pawłowski – „Don’t You worry” – Świecie
Nagrodę specjalną tablet od Warmińsko-Mazurskiego Funduszu „Poręczenia Kredytowe” otrzymała Patrycja Kilanowska – „I’m here” – Miejski Dom Kultury w Działdowie
Nagrodę specjalną tablet od Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Działdowie otrzymał Ilya Galuza – „Crazy little thing called love” – Dom Kultury „ZACISZE” Targówek Warszawa
Nagrodę specjalną tablet od firmy ABP Computer otrzymała Alicja Armata – „Song porzuconej” – Warszawa Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej
Nagrodę specjalną tablet od Stowarzyszenia z NATURY DLA KULTURY otrzymała Olga Boduła – „Lovely” – Pionki

Grand Prix XIV OMFP Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2022 – “Platynowego Słowika” zdobyła Julia Blank (Warszawa Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej), która zaśpiewał autorski utwór „Gravity”.

(Na zdjęciu głównym na scenie stoi grupa osób, młodzież, dorośli)

(Galeria zawiera 295 zdjęć z festiwalu Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2022. Na zdjęciach widać śpiewających młodych artystów, na widowni siedzi publiczność. Na kolejnych zdjęciach widać moment wręczania nagród, występ zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz)