„Tuwim o miłości”. Zapraszamy na spektakl muzyczny

utworzone przez | lis 21, 2022 | Aktualności

5 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbędzie się spektakl muzyczny „Tuwim o miłości”. Spektakl rozpoczyna się o godz. 19.00.

Wystąpią: Natalia Świniarska, Krzysztofa Gomółka-Pawlicka, Tomasz Czaplarski i Piotr Banaszek.  

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie MDK, przy ul. Jagiełły 13 lub na www.mdkdzialdowo.pl 

— Jest to spektakl, łączący piosenkę aktorską, kabaret i… szybkie randki — mówi Natalia Świniarska. — Jest to historia o potrzebie i poszukiwaniu miłości, opowiedziana ponadczasowymi tekstami Juliana Tuwima.
 Aktorzy wcielają się w konferansjerów szybkich randek zachęcających widzów do śmiałości w poszukiwaniu prawdziwego uczucia, jednak jak się okaże – nie jest to takie proste. Bo w teorii miłość można znaleźć wszędzie – na portalu randkowym, na dworcu, w białym domu w Tomaszowie, albo może nam się przydarzyć przelotna przygoda w Wilanowie… Tylko jeśli miłość można znaleźć wszędzie – dlaczego tak wielu z nas wciąż za nią tęskni?
— Na to pytanie  odpowiemy klasycznymi tekstami poety, które mimo upływu lat są bardzo aktualne. Bo od czasów Tuwima wszystko się zmieniło – tylko nie ludzie — dodaje Natalia, która jest inicjatorką młodzieżowej „Grupy filmowej #wDziałaniu” oraz instruktorka teatralnej grupy seniorskiej „Tymczasowo zakręci” w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

(Na zdjęciu głównym plakat, zapraszający na spektakl)

(Na zdjęciu stoją dwie kobiety i jeden mężczyzna)
Facebook

Pin It on Pinterest

X
Przejdź do treści