Zobaczcie, co gramy w weekend w naszym kinie

utworzone przez | maj 19, 2021 | Aktualności

Na weekend 21-23 maja zaplanowaliśmy dla Was trzy premiery filmowe w naszym kinie Apollo. Zobaczcie co gramy.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

Dla dzieci przygotowaliśmy produkcję Disneya „Co w duszy gra”, nagrodzoną dwoma oscarami za Najlepszy długometrażowy film animowany oraz za Najlepszą muzykę do filmu. A dla dorosłych mamy przygotowany film, także nagrodzony oscarem za Najlepszy scenariusz oryginalny, „Obiecująca. Młoda. Kobieta.” oraz polską produkcję „Wolka”, którą wyświetlmy przedpremierowo. W obsadzie filmu znajdziemy takie nazwiska jak: Olga Bołądź, Anna Moskal, Eryk Lubos, Jan Cięciara. Do filmu „Wolka” wrócimy także 18 czerwca.

“Co w duszy gra” (2D/dubbing): W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania “Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

“Obiecująca. Młoda. Kobieta.” (2D/napisy): Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.

“Wolka” (2D/oryginalny): Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej nadrzędnym celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że to jednak nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie.

Dodatkowo teraz również w Kinie Apollo wygodnie oraz bezpiecznie, bo bezgotówkowo (za pomocą karty płatniczej), dokonają Państwo zakupu biletów na seanse firmowe.

Nasze kino Apollo zostało otwarte z zachowaniem wszelkich zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Przy wejściu do kina znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Na sali dostępnych jest 50 procent miejsc. Oczywiście w kinie obowiązuje noszenie maseczek podczas całego seansu oraz zakaz konsumpcji.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: “Co w duszy gra”, “Obiecująca. Młoda. Kobieta.”, “Wolka”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content