Nasze kino startuje w piątek 21 maja. Można już także płacić kartą

utworzone przez | maj 17, 2021 | Aktualności

Z wielką przyjemnością informujemy, że od najbliższego piątku (21 maja) wznawiamy działalność naszego Kina Apollo, działającego przy Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

A co będzie można zobaczyć w naszym kinie po przerwie spowodowanej lockdownem?

— Właśnie jesteśmy na etapie dogrywania terminarza kinowego. Tradycyjnie będziemy seanse rozpoczynać filmem dla najmłodszych widzów. A później już filmy dla nieco starszych i dla dorosłych. Staramy się, aby w naszym repertuarze znalazło się także kino polskie. Nie zabraknie również tegorocznych filmów oskarowych — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.

W repertuarze kina na najbliższe dni znajdą Państwo takie tytuły jak: „Co w duszy gra”, „Obiecująca. Młoda. Kobieta.”, „Wolka”, „Krudowie 2: Nowa Era”, „Druga połowa”, „Nocny nonwój”, „Skąd się biorą sny”, „Obecność 3”, „Godzilla vs. Kong”, „W jak morderstwo”.

Szczegółowy terminarz już wkrótce.

Dodatkowo teraz również w Kinie Apollo wygodnie oraz bezpiecznie, bo bezgotówkowo (za pomocą karty płatniczej), dokonają Państwo zakupu biletów na seanse firmowe.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

Nasze kino Apollo zostało otwarte z zachowaniem wszelkich zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Przy wejściu do kina znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Na sali dostępnych jest 50 procent miejsc. Oczywiście w kinie obowiązuje noszenie maseczek podczas całego seansu oraz zakaz konsumpcji.

(Na zdjęciu plakaty filmów)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content