Zapraszamy spektakl teatralny „Miłosna pułapka”

utworzone przez | sty 26, 2022 | Aktualności

14 marca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie będzie można obejrzeć spektakl teatralny, komedię romantyczną „Miłosna pułapka”. W obsadzie w Działdowie zobaczymy Agnieszkę Mrozińską, Jacka Rozenka, Michała Lesienia, Katarzynę Jamróz, Sandrę Żuk (rola drugoplanowa).

(Na zdjęciu głównym plakat zapraszający na wydarzenie)

Spektakl odbędzie się 14 marca, o godz. 18.00. Bilety są do nabycia na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl w zakładce kino oraz w kasie MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 80zł normalny 75 zł ulgowy i grupowy.

„Miłosna pułapka” to znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Trailer:

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content