NOWOŚCI W KINIE APOLLO. ZAPRASZAMY

utworzone przez | sty 28, 2022 | Aktualności

Od piątku 28 stycznia w w naszym Kinie Apollo zobaczycie kila nowości filmowych. Najmłodszych i tych nieco starszych zapraszamy na „W 80 dni dookoła świata”, „Clifford. Wielki czerwony pies” i „Spider-Man: Bez drogi do domu” (ten film grany jest w wersji z dubbingiem i w wersji z napisami). Natomiast starszych zapraszamy na Koniec świata, czyli „Kogel Mogel 4”.

(Na zdjęciu plakaty filmowe)

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

„W 80 dni dookoła świata” (2D/dubbing):

Obieżyświat i żaba podejmują szalone wyzwanie objechania świata w 80 dni w czasach, gdy o samolotach nikt jeszcze nawet nie śnił.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” (2D/dubbing, napisy):

Czeka nas kontynuacja przygód Spider Mana. Będzie to trzecia część serii o człowieku – pająku. Ponownie w superbohatera wcieli się Tom Holland. Poprzednie dwie części odniosły wielki komercyjny sukces zarabiając na całym świecie ponad dwa miliardy dolarów. Z pewnością fani postaci wymyślonej przez Stana Lee i Steve’a Ditko czekają z niecierpliwością.

„Clifford. Wielki czerwony pies” (2D/dubbing)”

Ośmioletnia dziewczynka, Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Na poszukiwania udaje się ze swoim wujem Caseyem i szkolnym kolegą Owenem. Clifford wzbudza powszechne zaciekawienie. Przyciąga również uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” (2D/oryginalny):

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content