Zapraszamy na warsztaty artystyczne „Moje Miasto”

utworzone przez | sie 12, 2019 | Aktualności

Od 21 do 25 sierpnia w Miejskim Domu Kultury będą odbywały się różnorodne zajęcia artystyczne dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli).

– Od środy do piątku dla dzieci od 7 do 11 lat proponujemy warsztaty malarskie, prowadzone przez Marcina Kozłowskiego, absolwenta ASP w Warszawie, ucznia Wojciecha Cieśniewskiego oraz w czwartek i sobotę warsztaty wokalne – mówi instruktor Marzanna Bielecka-Maćkowiak. – Również w sobotę oraz w niedzielę warsztaty rzeźby w drewnie (prowadzący Marek Kałuża z Kuźni Talentów z Iławy) i warsztaty tworzenia ogrodów w szkle (prowadząca Adrianna Maćkowiak, animator kultury).

Młodzież i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach walki mieczem i strzelania z łuku (Bractwo Rycerskie w Działdowie), warsztatach tańca z ogniem (prowadzący Michał Marona), warsztatach wokalnych, teatralnych i malarskich. Warsztaty wokalne poprowadzi Daniel Chodyna – aktor, wokalista, tancerz. Natomiast warsztaty teatralne poprowadzi Radosław Rychcik, uznany reżyser teatralny, laureat ” Paszportu Polityki”.

W niedzielę do grupy animatorów dołączy Jarosław Mączyński, który poprowadzi warsztaty garncarskie.

– Mamy nadzieje, że każdy znajdzie dla siebie przestrzeń do kreatywnego działania.

Serdecznie zapraszamy – dodaje pani Marzanna.

Zapisy w biurze Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Wolności 64, nr tel. 23 697 21 92.