Zapraszamy na mega premiery: James Bond „Nie czas umierać”, „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenia”, „Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła”

utworzone przez | paź 1, 2021 | Aktualności

Zapraszamy do naszego kina Apollo na wyjątkową, filmową premierę. James Bond w nowej odsłonie czyli „Nie czas umierać”. W kinie zobaczą Państwo także kolejną premierę pt. „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenia”, spektakularną filmową realizację, opowiadającą nieznane szerszej publiczności losy wojenne księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski. A najmłodszych zapraszamy na animację „Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła”.


Dodatkowo zagramy seans w poniedziałek i we wtorek, gdzie wyświetlimy polskiego kandydata do Oscara „Żeby nie było śladów” oraz „Małą Wielką Stopę II”. Szczegóły w repertuarze.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino
oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła (2D/dubbing):
Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie (2D/oryginalny):
Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan II”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania

Nie czas umierać (2D/napisy):

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”, „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie”, „Nie czas umierać”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content