Zapraszamy na koncert Krzysztofa Zalewskiego

utworzone przez | paź 16, 2021 | Aktualności

Krzysztof Zalewski wystąpi w Działdowie. Będzie gwiazdą Hoffer Superhit Festival Działdowo 2021. Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie. Bilety w cenie 70 zł normalny, 65 zł ulgowy można kupić poprzez naszą stronę internetową www.mdkdzialdowo.pl.

Początek przesłuchań konkursowych Hoffer Superhit Festival Działdowo 2021 (wejściówka na przesłuchania jest bezpłatna, dostępna w MDK Działdowo) o godz. 12.00. Wieczorna Gala Laureatów, którą uświetni koncert Krzysztofa Zalewskiego, rozpocznie się o godz. 18.00. Zapraszamy.

Bilet ulgowy mogą nabyć: dzieci i młodzież szkolna / studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+, grupa powyżej 10 osób.

BILETY – koncert Krzysztofa Zalewskiego – finał gali Hoffer Superhit Festival >>>

Krzysztof Zalewski podczas Fryderyków 2021 zdobył aż cztery nagrody. Został wyróżniony w kategorii „Autor Roku”, „Producent Muzyczny Roku”, „Album Alternatywny Pop” oraz nagrodzono również klip do jego piosenki „Annuszka”.

Debiutancką płytę – rockową, ostrą, surową – wydał zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te do świadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce. Rok 2016 to nowa odsłona – płyta „Złoto” – najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa  płyta Krzysztofa Zalewskiego. Płyta ta otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym – jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek”, który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wy świetleń. Kolejny singiel „Kurier”, który powsta ł do filmu Władysława Pasikowskiego również okazał się dużym przebojem. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ZABAWA. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a mo że właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

BILETY – koncert Krzysztofa Zalewskiego – finał gali Hoffer Superhit Festival >>>

Podczas koncertu przestrzegane będą ograniczenia oraz obowiązujące zasady sanitarne

REGULAMIN XIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2021 >>>

Karta zgłoszenia – HOFFER SUPERHIT FESTIVAL 2021 >>>

zgoda na przetwarzanie danych osobowych SUPERHIT >>>

(Na zdjęciu Krzysztof Zalewski)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content