Weź udział w warsztatach artystycznych „MOJE MIASTO”

utworzone przez | sie 12, 2020 | Aktualności

— Mamy nadzieję, że pod koniec sierpnia będziecie w Działdowie i skorzystacie z naszej tegorocznej oferty — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski. — Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na cykl warsztatów artystycznych.

Propozycje dla każdej grupy wiekowej i zabawa dla całych rodzin to: warsztaty garncarskie i warsztaty szycia z filcu (zawieszki i zakładki do książek), warsztaty rzeźby w drewnie oraz warsztaty walki mieczem i strzelania z łuku. Propozycja skierowana do młodzieży to warsztaty tańca współczesnego, a dla dzieci: warsztaty animacyjno-komunikacyjne z elementami teatralnymi. Zapisy przyjmujemy w biurze MDK (ul. Wolności 64), tel. 23-697-21-92 do 24 sierpnia.

Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia z tańca współczesnego będą odbywały się na sali tanecznej (ul. Wolności 64) do południa i po południu, z podziałem na grupy, po 90 min. dla każdej grupy.

Pozostałe zajęcia będą odbywały się w plenerze, na terenie MDK i w parku HDK.

Ze względów na bezpieczeństwo, wszyscy uczestnicy warsztatów będą zobowiązani wypełnić deklarację udziału w zajęciach, zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

Czekamy na Was!

>>>DEKLARACJA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH<<<