Trzy nowości w naszym kinie „To nie wypanda”, „Sonata” oraz „Cyrano”

utworzone przez | mar 18, 2022 | Aktualności

Zapraszamy na trzy nowości (od piątku 18 marca) do naszego Kina Apollo. Są to filmy: bajka dla dzieci „To nie wypanda”, polski film „Sonata” oraz „Cyrano”. 

(Na zdjęciu są trzy plakaty filmowe: „To nie wypanda”, „Sonata” oraz „Cyrano”)

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

„To nie wypanda” – Nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość, gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą. W sobotę i niedzielę bajkę dla najmłodszych zagramy dwukrotnie. 

„Sonata” – to oparta na faktach poruszająca historia Grzegorza Płonki, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch, a nie jak wcześniej zakładano – autyzm. Późna, prawidłowa diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca.

„Cyrano” – główny bohater, Cyrano de Bergerac (Peter Dinklage), wzbudza zachwyty biegłością, z jaką posługuje się zarówno słowem, jak i szpadą. Jest jednak przekonany, że jego powierzchowność czyni go niegodnym olśniewającej Roxanne (Haley Bennett). Zamiast szczerze wyznać miłość przyjaciółce, milczy. Roxanne, nieświadoma jego uczuć, zakochuje się w młodym żołnierzu Christianie (Kelvin Harrison Jr.).

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.mdkdzialdowo. pl w zakładce bilety online/kino

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content