„Teściowie”, „Psi Patrol Film” i „Żeby nie było śladów” w Kinie Apollo w Działdowie

utworzone przez | wrz 24, 2021 | Aktualności

W Kinie Apollo w Działdowie obejrzą Państwo od piątku 24 września dwa premierowe filmy. Komedię „Teściowie” i polski kandydat do Oscara „Żeby nie było śladów”. Na najmłodszych czaka bajka „Psi Patrol”. Zapraszamy do naszego kina.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino
oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

Psi Patrol Film (2D/oryginalny):
Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

Teściowie (2D/oryginalny):
Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką!
Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, gust. Rodzice Pana Młodego i Panny Młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Co z weselem? Czy witać gości?

Żeby nie było śladów (2D/oryginalny):
Film opowiadająca o kulisach jednej z najsłynniejszych i najbardziej dramatycznych zbrodni stanu wojennego popełnionej w maju 1983 roku. Zatrzymanie i pobicie przez funkcjonariuszy ZOMO warszawskiego maturzysty – Grzegorza Przemyka zapoczątkowało społeczne protesty, ale też skłoniło komunistyczny aparat represji do wdrożenia wielkiej mistyfikacji. To opowieść o zbrodni bez kary, ale przede wszystkim o totalitarnej władzy, która nie cofnie się przed niczym – nawet najbardziej absurdalnym kłamstwem – aby osiągnąć swój cel.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Psi Patrol”, „Teściowie”, „Żeby nie było śladów”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content