Pełna widownia na przedstawieniu „Czekoladki”

utworzone przez | wrz 24, 2021 | Aktualności

We wtorkowy wieczór 21 września Grupa Teatralna „Pewni Niepewni”, na deskach sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, zaprezentował swoje najnowsze przedstawienie pt. „Czekoladki”

Przedstawienie – osadzone jest w latach 90-tych XX wieku. W pewnym starym domu, na przedmieściach dużego miasta. Pięć kobiet spędza wieczór, który miał wyglądać całkiem inaczej. Przedstawienie to komedia kryminalna według scenariusza Bożeny Kupis-Kucharskiej.
W spektaklu wyreżyserowanym przez Marzannę Bielecką – instruktorkę teatru w MDK wystąpiły: Katarzyna Janke, Karolina Skalska, Sylwia Pietrzak, Ewelina Panek-Łączyńska oraz debiutująca – Kaja Dziawgo. 

— Grupa Teatralna Pewni Niepewni, działająca przy Miejskim Domu Kultury powstała w 2004 roku. Działamy już 17 lat. Za rok będziemy dorośli. Każdego roku staraliśmy się pokazywać efekty naszej pracy w postaci przedstawień. Były to bardzo różne przedstawienia. Najczęściej komedie, bo publiczność najbardziej lubi komedię. Ale także były przedstawienia o poważnej tematyce, groteski, teatru absurdu, a nawet spektakle z wykorzystaniem elementów tańca i piosenek.  Amatorski ruch artystyczny, którego jesteśmy przedstawicielami, to są ludzie, którzy z ogromnym zaangażowaniem i pasją realizują swoje zainteresowania. Bardzo się cieszę, że są ludzie, którym się chce – chcieć. Bo nie jest to takie proste. Kiedy jesteśmy na próbach – świetnie się bawimy. Natomiast jeżeli już mamy pokazać coś, to emocje są takie, że na pewno nie każdy chciałby się z tym zmierzyć. Jeżeli się uda, to radość jest wielka — powiedziała reżyser spektaklu, Marzanna Bielecka.   

(Na zdjęciu grupa osób, widownia podczas spektaklu) 

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content