Przedstawienie CLOWNI – 17. premiera teatru PEWNI NIEPEWNI

utworzone przez | maj 6, 2019 | Aktualności

Serdecznie zapraszamy na sztukę przygotowaną przez grupę teatralną PEWNI NIEPEWNI działajacą w Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Tym razem będzie to przedstawienie wg scenariusza Andrzeja Strzeleckiego pt “Clowni”.

„Clowni” – 17 premiera teatru Pewni Niepewni

„Clowni” – 17 premiera teatru Pewni Niepewniwięcej: http://www.dzialdowo.pl/clowni-17-premiera-teatru-pewni-niepewni-zapraszamy-film-zdjecia/

Opublikowany przez Działdowo Środa, 15 maja 2019

“Clowni” to widowisko z pogranicza teatru, cyrku i kabaretu. Bohaterowie sztuki za pomocą żartu, skeczu, wygłupu próbują opowiedzieć o rzeczywistości, w której przyszło im żyć. Czeka nas dużo śmiechu i zabawy.
Przedstawienie będzie pokazane w sali teatralnej MDK na ul. Wolności 64. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na widowni, sztukę będziemy mogli zobaczyć w ciągu czterech dni (19, 20, 21 i 22 maja o godz. 19.00), a wstęp: na zaproszenia lub wejściówki. Osoby zainteresowane prosimy o odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie MDK. Prosimy o punktualne przybycie, ze względu na układ sceny, osoby spóźnione nie będą mogły wejść na widownię.
Mimo wyjątkowych okoliczności, mamy nadzieję, że “nasza” wspaniała publiczność nie zawiedzie.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content