Clowni w wykonaniu Pewnych Niepewnych

utworzone przez | maj 21, 2019 | Aktualności, Wydarzenia

Jeszcze dzisiaj i jutro (21 i 22 maja) będzie można obejrzeć najnowsze przedstawienie – „Clowni” – przygotowane przez grupę teatralne Pewni Niepewni, działającą przy Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę (19 maja). Drugi raz można było zobaczyć występ grupy w poniedziałek (20 maja).

Zapraszamy na kolejne dwa spektakle, które odbędą się dzisiaj i jutro (21 i 22 maja).

— Tym razem jest to przedstawienie wg scenariusza Andrzeja Strzeleckiego pt. „Clowni”. „Clowni” to widowisko z pogranicza teatru, cyrku i kabaretu. Bohaterowie sztuki za pomocą żartu, skeczu, wygłupu próbują opowiedzieć o rzeczywistości, w której przyszło im żyć. Czeka nas dużo śmiechu i zabawy — mówi instruktor do spraw teatru w działdowskim Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

Przedstawienie jest wystawiane w sali teatralnej MDK przy ul. Wolności 64. Początek godz. 19.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni, prosimy o wcześniejszy odbiór zaproszeń lub wejściówek w biurze MDK.
Występują: Gabriela Nowak, Katarzyna Janke, Karolina Skalska, Sylwia Pietrzak, Marek Lech, Ewelina Panek, Joanna Grzybowska, Adam Sienkiewicz,. Opieka artystyczna i reżyseria Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

(fot. Karol Wrombel)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content