Przed nami siedem imprez w Miejskim Domu Kultury

utworzone przez | lut 22, 2024 | Aktualności

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na 7 dużych wydarzeń kulturalnych. Są to wyjątkowe koncerty, dwa występy kabaretowe, stand-up, a także spektakl teatralny. A te wszystkie atrakcje będą miały miejsce na przełomie zimy i wiosny. 

— 27 lutego wystąpi kabaret Jurki z programem “Bajaderka”. Zostały jeszcze ostatnie bilety — mówi dyrektor MDK, Sławomir Rutkowski. — Kolejnym programem, na który chciałbym Państwa zaprosić jest koncert pod tytułem „Jej portret”. Koncert zagramy w dniach 1-12 marca.

Jest to produkcja Miejskiego Domu Kultury, reżyserią zajął Daniel Chodyna. Będą to utwory rozrywkowe polskie i zagraniczne, z przewodnim motywem Kobiety.
Kolejną propozycją jest występ stand-up Sylwii Wiszowatej, który odbędzie się 18 marca.

— Formuła stand-upów przyjęła się w naszym mieście. Pragnę przypomnieć, że ostatnio mieliśmy w Działdowie występy Michała Kutka, Michała Lei oraz Rafała Rutkowskiego — mówi dyrektor MDK. — Wszystkie te wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo.

A 22 marca witamy wiosnę z przytupem, nie inaczej, jak na rockowo. – Przywracamy formułę koncertów “Rock Wiosna”, które odbywały się w Miejskim Domu Kultury wiele lat temu – opowiada Sławomir Rutkowski. – Chciałbym, aby takie koncerty powróciły ponownie do naszej sali widowiskowo-kinowej. Na początek koncert legendarnego zespołu “Lombard”. Myślę, że nie trzeba bliżej przedstawiać zespołu. Ich wielkie hity, niezapomniane przeboje: “Przeżyj to sam”, “Szklana pogoda” czy “Ostatni taniec”.

Dyrektor ma nadzieję, że wszyscy miłośnicy rocka w dobrym wydaniu, szczególnie polskiego, pojawią się 22 marca na tym właśnie koncercie.
Kolejnym interesującym wydarzeniem jest spektakl teatralny “La Bombe” – 25 marca. “La Bombe” to prawdziwie bombowa komedia, wystąpią wspaniali aktorzy, w oryginalnych kostiumach przy pięknej scenografii i francuskiej muzyce. Dobra zabawa gwarantowana.

Wszystkie poprzednie spektakle cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że bilety sprzedawały się w ciągu kilku dni. Tym bardziej uczulamy Państwa, aby śledzić naszą stronę internetową www.mdkdzialdowo.pl i ewentualnie rezerwować sobie już miejsca.

Dla miłośników kabaretu, kolejne wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia. Wystąpi “Kabaret Paranienormalni”, którego też bliżej nie trzeba przedstawiać. Na pewno “Paranienormalni” zaprezentuje u nas skecze premierowe.

— To mistrzowie rozśmieszania i też wszyscy miłośnicy, tego typu rozrywki powinni się u nas pojawić — dodaje Sławomir Rutkowski. Natomiast 12 kwietnia wielki koncert, o który zabiegaliśmy, nie ukrywam już od wielu miesięcy, a wręcz lat. Koncert wielkiego artysty Michała Bajora. Byliśmy pierwotnie umówieni dopiero na październik, natomiast udało się przyspieszyć przyjazd Michała Bajora do Działdowa. Też nie ukrywam, że zostało już niewiele biletów, więc jeśli ktoś jeszcze nie zdążył zarezerwować wejściówki, to serdecznie zachęcam. Ostatnio artysta był w Działdowie 21 lat temu i jest to naprawdę duże wydarzenie. W tej chwili popularność artysty jest tak ogromna, że w większości miast bilety sprzedają się w błyskawicznym tempie. Zapraszamy, to wyjątkowa okazja, aby posłuchać Gwiazdy na żywo.

Zapraszamy wszystkich Państwa do śledzenia naszej strony internetowej www.mdkdzialdowo.pl tam znajdziecie Państwo komplet informacji. Tam możecie kupić Państwo również online bilety lub zapraszamy do kasy Miejskiego Domu Kultury przy ul. Jagiełły 13.

(Na zdjęciu głównym Sławomir Rutkowski, dyrektor MDK w sali widowiskowo-kinowej) 

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content