Cztery filmy w kinie Apollo w Działdowie

utworzone przez | lut 23, 2024 | Aktualności

Od piątku 23 lutego zapraszamy do Kina Apollo w Działdowie na 4 filmy. Będzie można obejrzeć w naszym kinie takie filmy, jak: „Sami swoi. Początek ”, „Diuna: Część druga ”, “Cudowny Chłopak. Biały ptak , “Emma i czarny jaguar ”.

plakaty filmowe takich filmów jak: „Sami swoi. Początek”, „Diuna: Część druga”, “Cudowny Chłopak. Biały ptak”, “Emma i czarny jaguar”

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

Emma i czarny jaguar
W przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.

Cudowny Chłopak. Biały ptak
Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julianem poruszającą historią swojej młodości. Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliana?

Sami swoi. Początek
Pawlak i Kargul – bohaterowie kultowej trylogii “Sami swoi” przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… “Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

Diuna: Część druga
Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad’Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.

(Na zdjęciu głównym plakaty filmowe takich filmów jak: „Sami swoi. Początek”, „Diuna: Część druga”, “Cudowny Chłopak. Biały ptak”, “Emma i czarny jaguar”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content