„Powrót do tamtych dni”, „Nasze Magiczne Encanto”, „Dom Gucci”. Zapraszamy do Kina Apollo

utworzone przez | gru 17, 2021 | Aktualności

W naszym Kinie Apollo w Działdowie w dalszym ciągu możecie oglądać bajkę „Nasze Magiczne Encanto” i „Dom Gucci” oraz nowy polski film w naszym repertuarze „Powrót do tamtych dni”.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Nasze Magiczne Encanto”, „Powrót do tamtych dni”, „Dom Gucci”)

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

Nasze Magiczne Encanto (2D/dubbing):
Dziewczynka pochodzi z kolumbijskiej rodziny, która obdarzona jest magicznymi mocami. Niestety ona sama nie posiada tego daru.

Powrót do tamtych dni (2D/oryginalny):
Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Dom Gucci (2D/napisy):
Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content