Nie widziałeś „Dziewczyn z Dubaju” w grudniu, masz jeszcze dwie szanse. „Matrix Zmartwychwstania” – nasz kolejny grudniowy

utworzone przez | gru 19, 2021 | Aktualności

Kino Apollo, zaprasza na dwa dodatkowe seanse „Dziewczyn z Dubaju” – jest to odpowiedź na duże zainteresowanie naszych kinomanów tym filmem. 

(Na zdjęciu plakaty filmów: „Dziewczyn z Dubaju” i „Matrix Zmartwychwstania”)

— Mamy dla Państwa doskonałą wiadomość. Film „Dziewczyny z Dubaju” cieszył się tak ogromną popularnością, że postanowiliśmy do terminarza wprowadzić dwa dodatkowe seanse tego hitu. „Dziewczyny z Dubaju” będzie można obejrzeć, we wtorek 21 grudnia o godz. 18.00 oraz w środę 29 grudnia o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy. Przypominam, że film ten do tej pory prowadzi w rankingu naszych filmowych premier. Podczas 10 wyświetlanych seansów obejrzało go łącznie 1158 osób. Co daje niesamowitą średnią oglądalności 115 osób na jeden seans — mówi Sławomir Rutkowski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. — Dodam również, że jeszcze przed świętami, w naszym kinie odbędzie się premiera filmu „Matrix Zmartwychwstania”. Będzie go można obejrzeć w dniach 22 i 23 grudnia o godz. 20.10 a także 29 grudnia o godz. 20.30 a 30 grudnia o godz. 19.00. Szczegółowy terminarz Kina Apollo na stronie www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Kino.  

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content