Metallica&Symphony. Zapraszamy na koncert Scream INC, z repertuarem Metallicy

utworzone przez | lut 28, 2023 | Aktualności

Zapraszamy na koncert zespołu Scream INC, najlepszego tribute band zespołu Metallica, wstępujący z orkiestrą.

plakat, promujący koncert zespołu Scream INC Metalliica&Symphony, na zdjęciu widać wokalistę z gitarą i napisy informujące o koncercie

Koncert odbędzie się 24 marca (piątek) o godz. 19.00, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, przy ul. Jagiełły 13. Bilety w cenie: 75 zł normalny i 65 zł ulgowy, do nabycia w kasie MDK przy ul. Jagiełły 13, lub www.mdkdzialdowo.pl. Zespół, pochodzący z Ukrainy, zagrał już u nas koncert w marcu, ubiegłego roku. Wówczas zgromadził rekordową publiczność. Fanów “mocnego uderzenia” (i nie tylko) również i tym razem czeka prawdziwa, muzyczna uczta. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy. 

Metallica & Symphony by SCREAM INC.

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka.

Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe.

Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu ‘S&M’ (1999r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory „The Unforgiven” oraz „The Unforgiven II” w aranżacji Andriya Liutyi – perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!

(Na zdjęciu plakat, promujący koncert zespołu Scream INC Metalliica&Symphony, na zdjęciu widać wokalistę z gitarą i napisy informujące o koncercie)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content