Konkurs plastyczny “Kartka Wielkanocna 2023”

utworzone przez | kwi 5, 2023 | Aktualności

Miejski Dom Kultury w Działdowie ogłasza konkurs, którego tematem jest kartka okolicznościowa, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

– Zadaniem uczestników konkursu. jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej – mówi instruktor plastyki, Justyna Rutkowska. – Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania pięknym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi, propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej i estetycznej.

Konkurs skierowany jest do uczniów SP kl. 1- 6 z powiatu działdowskiego. Podział na kategorie wiekowe: pierwsza: uczniowie kl. 1-3, druga: uczniowie kl. 4-6.

Warunki konkursu: Każdy uczestnik może przynieść/nadesłać 1 kartkę, technika wykonania prac jest dowolna, a format kartki, nie większy niż połowa formatu A4. Każda kartka ma mieć pozostawiony niezapisany środek, gdyż będą one do wykorzystania przez organizatora. Prace należy dostarczyć osobiście do biura MDK lub nadesłać za pośrednictwem poczty lub kuriera (na koszt nadsyłającego) na adres: Miejski Dom Kultury w Działdowie ul. Wolności 64 13-200 Działdowo. Z dopiskiem: „Kartka wielkanocna 2023”. Termin nadsyłania prac do 24.04.2023r.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK, Facebooku.

Laureatom konkursu Najpiękniejszych Kartek Świątecznych, zostaną wręczone vouchery oraz bilety do kina. Finał odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie 28.04.2023 r.
Więcej szczegółów w regulaminie >>>

(Na zdjęciu głównym grafika informująca o konkursie na kartkę wielkanocną 2023)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content