Koncert na bis – Muzyczne Oscary w MDK Działdowie

utworzone przez | paź 24, 2022 | Aktualności

Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert na bis – “Muzyczne Oscary. Koncert Muzyki Filmowej”. Koncert powtórzymy 7 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie.

Pierwszy koncert cieszył się ogromną popularnością, dlatego już dziś zapraszamy na koncert na bis. Bilety już mogą Państwo nabyć w kasie MDK ul. Jagiełły 13 lub w na www.mdkdzialdowo.pl.

Podczas koncertu, usłyszą Państwo, znane oscarowe piosenki. Nie zabraknie hitów, z takich filmów jak „Titanic”, „A Star is born”, „Grease”, „Król Rozrywki”, „Faith Hill” czy „James Bond”.

Wystąpią wokaliści sekcji wokalnej Your Voice a także instruktorzy Ewelina Szambora i Daniel Chodyna (reżyser koncertu) oraz zaproszone gwiazdy: aktorka i wokalistka Magda Szczepanek, znana z serialu „Policjanci i Policjantki” jako Joanna Zatońska czy z „Pierwszej Miłości”, gdzie występuje, jako Alicja, Katarzyna Misiorek wokalistka zespołu NOX, solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej występowała między innymi z Beatą Kozidrak.

Zapraszamy.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia piosenki finałowej z pierwszego koncertu Muzyki Filmowej w MDK, który odbył się 18 października.

(Na zdjęciu plakat informujący o koncercie Koncert na bis – Muzyczne Oscary w MDK Działdowo)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content