Film „Ania”, sprawił, że bilety w naszym kinie Apollo sprzedały się, co do jednego

utworzone przez | paź 24, 2022 | Aktualności

Film „Ania”, to kolejny obraz, który ma szansę pobić rekord frekwencji w naszym kinie, który należy do „Dziewczyn z Dubaju”. 

 publiczność siedzi na widowni w kinie w Działdowie

W miniony piątek film obejrzało 213 widzów, w sobotę 222, a w niedzielę 266. Frekwencja na niedzielnym seansie była tak duża, że sprzedały się wszystkie bilety. Komplet widzów zasiadł na sali głównej i na balkonie.
Film „Ania” będzie można jeszcze zobaczyć w najbliższą środę (26 października) o godz. 17.30 i czwartek (27 października) o godz. 19.50. Serdecznie zapraszamy.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

„Ania”,  to inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”.  Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.

A, dla tych którzy nie wiedzieli, równie cieszącego się popularnością filmu – „Johnny” mamy dobrą wiadomość. Film będzie można obejrzeć w czwartek, 3 listopada o godz. 17.30. Do tej pory obejrzało go 750 widzów.    

(Na zdjęciu publiczność siedzi na widowni w kinie w Działdowie)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content