Kabaret Młodych Panów. Życzenia z okazji Dnia Kobiet

utworzone przez | mar 8, 2020 | Aktualności

Na Kabaret Młodych Panów w Działdowie zapraszamy 11 marca: >>> https://mdkdzialdowo.pl/kabaret-mlodych-panow-zaprasza-na-program-to-jest-chore/

Love dziewczyny i chłopaki ?

Dziewczyny i chłopaki, chcielibyśmy czegoś Wam życzyć. ❤️Piosenkę nawet specjalnie dla Was zanuciliśmy. ?Wczoraj świętowaliśmy w Katowicach, a już 21 i 22 märz świętujemy w Offenbach am Main und Essen.

Opublikowany przez Kabareta Młodycha Panowa Czwartek, 5 marca 2020

“To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud “nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.

Kabaret Młodych Panów wystąpi 11 marca, o godz. 19.00 w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w biurze MDK ul. Wolności 64 lub na >>>eventim.pl.

Zapraszamy.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content