Dwie premiery w kinie Apollo: „Jakoś to będzie” i „Marzec ’68”

utworzone przez | mar 25, 2022 | Aktualności

Od piątku (25 marca) zapraszamy do kina Apollo w Działdowie na dwa premierowe filmy: komedię „Jakość to będzie” dramat i romans „Marzec ’68”. A dla najmłodszej widownie dalej kontynuujemy bajkę „To nie wypanda”.

trzy plakaty filmowe: „To nie wypanda”, „Jakość to będzie” oraz „Marzec '68”
(Na zdjęciu są trzy plakaty filmowe: „To nie wypanda”, „Jakość to będzie” oraz „Marzec ’68”)

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

To nie wypanda (2D/dubbing):

Nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość, gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.

Jakoś to będzie (2D/oryginalny):

Bohaterami filmu są trzej przyjaciele po trzydziestce: Albert, Marcin i Jacek, koledzy z dzieciństwa, outsiderzy, którzy wciąż mieszkają z rodzicami w tym samym bloku na obrzeżach miasta. Przez lata trwają w specyficznej przyjaźni, chociaż nie zawsze popycha ona ich życie do przodu.

Marzec ’68 (2D/oryginalny):

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza „Dziadów”, w reżyserii Kazimierza Dejmka, wystawianych w Teatrze Narodowym. Wśród protestującej młodzieży są także Hania i Janek. Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Młodzi i szaleńczo w sobie zakochani, niczym w dramacie Szekspira „Romeo i Julia”, w ogarniętym buntem kraju, walczą o swoje uczucie. Czy ich miłość przetrwa? Czy zdołają pokonać przeciwności, które stawia przed nimi los?

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content