After 2” – kto jeszcze nie widział, ma ostatnia szansę, żeby to nadrobić

utworzone przez | paź 20, 2020 | Aktualności

Kto jeszcze nie widział, a ma ochotę obejrzeć film „After 2”, to zapraszamy do naszego kina w środę (21 października) i czwartek (22 października). Zagramy ten film w naszym kinie po raz ostatni.

Na film zapraszamy na godz. 17.30.

Od piątku (23października) zapraszamy na poruszającą historię o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę – film „Polot”.

W dalszym ciągu w repertuarze mamy film „Tajemniczy ogród” i „Banksterów”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„After 2” (2D / napisy / 15+):
Ekranizacja drugiego tomu bestsellerowego powieściowego cyklu Anny Todd.
Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. 
Czy miłość, która zrodziła się z kłamstwa ma szanse na przetrwanie?
Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content