Zobaczcie, jakie filmy są w terminarzu kina Apollo

utworzone przez | lip 8, 2022 | Aktualności

Na dużym ekranie kina Apollo w Działdowie w lipcu zobaczycie kilka premier filmowych. Zapaszmy na animację, filmy science-fiction, komedie, horror i musicale.

plakaty filmowe

Początek lipca należy do animacji „Minionki: Wejście Gru”, która dalej cieszy się ogromną frekwencją. Od 8 lipca zapraszamy także na film science-fiction „Jurassic World: Dominion”. Natomiast od 15 lipca zapraszamy na trzy nowe, premierowe filmy, bajkę „Niezgaszalni”, polski film z Pawłem Domagała, Martyną Byczkowską, Kingą Preis, Olafem Lubaszenko – „Na chwilę, na zawsze” i dramat biograficzno-muzyczny „Elvis”. Od 22 lipca zapraszamy na komedię o najzabawniejszej francuskiej rodzinie „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” A dla fanów horrorów mamy „Zbrodnie przyszłości”.
Na sam koniec lipca będzie można zobaczyć animację o super psie – „DC Liga Super-Pets” i film Marvel Studios „Thor: miłość i grom”.  

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

(Na zdjęciu plakaty filmowe)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content