Zobaczcie debiutancki singel laureatki Hoffer Superhit Festival

utworzone przez | maj 31, 2021 | Aktualności

Zapraszamy Państwa do obejrzenia debiutanckiego singla uczestniczki „Hoffer Superhit Festival” Alicji Śmielak. Przypomnijmy, że Alicja Śmielak była kilkukrotnie laureatką Hoffer Superhit Festiwal.

W utworze „Świecę jaśniej”, Ala prezentuje swoją wyrazistą osobowość. W pełnej światła i dymu tajemniczej scenerii teledysku, zaczyna swoją muzyczną drogę. Teledysk nagrywany był w najnowocześniejszym klubie w województwie świętokrzyskim, LUX CLUB Brzozowa.

„ALA” Śmielak ma 21 lat, pochodzi z małej miejscowości Zawichost w powiecie świętokrzyskim. Swój cały wolny czas od dwunastego roku życia poświęca muzyce. Od dziecka grała w wielu zespołach, ale to solowo chciała zabłysnąć. Ma na swoim koncie wiele sukcesów na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich, miedzy innymi była kilkukrotnie laureatką Hoffer Superhit Festiwal w Miejskim Domu Kultury w Działdowie, brała udział w programie TVP2 The Voice of Poland, a także występowała z Markiem Piekarczykiem w duecie na jednym z jego akustycznych koncertów w utworze „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach”.
Związana była z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zawichoście, gdzie tańczyła i była liderką swoich pierwszych zespołów, a następnie, gdy miała 12 lat zaczęła naukę śpiewu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie pod okiem instruktora  Sławomira Lutyńskiego. Dla niej Ożarów to drugi dom, do którego zawsze chętnie wraca. ALA uczęszczała do I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu, teraz jest studentką trzeciego roku „Dziennikarstwa i komunikacji społecznej” na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zanim zaczęła studia dziennikarskie, pierwszym jej wyborem był kierunek „Prawo”, ale ze względu na to, że chciała mieć więcej czasu na muzykę, postanowiła przenieść na kierunek dziennikarski. ALA to milenijne dziecko w powiecie sandomierskim, urodziła się kilkanaście minut po północy w 2000 roku, jako pierwsza w powiecie. Jak mówi od urodzenia była w gazetach, więc to chyba przeznaczenie, że wybrała muzyczną drogę (śmiech). ALA ciągle walczy o swoje marzenia i ma nadzieję, że niedługo będzie mogła nazwać je swoim życiem.
ALA od zawsze stawia muzykę na pierwszym miejscu. Pisze i komponuje swoje utwory. Nad debiutanckim singlem współpracowała ze znanymi w tym biznesie osobami. Za utwór odpowiedzialni są MAVOOI, Przemek Puk, Marcin Szwajcer i oczywiście ALA. Wokalistka, jak sama mówi, wszystko w swoim życiu robi na sto procent, ponieważ inaczej nie mogłaby zasnąć. Już niedługo sami będziecie się mogli o tym przekonać. Utwór „Świecę jaśniej” będzie dostępny na wszystkich platformach streamingowych wraz z teledyskiem na Youtube.

(na zdjęciu Alicja Śmielak)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content