Zobaczcie co gramy w najbliższym czasie w naszym kinie Apollo

utworzone przez | sie 11, 2021 | Aktualności

Jest już przygotowany repertuar filmowy kina Apollo Miejskiego Domu Kultury w Działdowie do pierwszy dni września. Zobaczcie jakie tytuły znalazły się w ofercie kina.

W środę i czwartek (11-12 sierpnia) zapraszamy na dwa ostatnie seanse takich filmów jak, „Piotruś Królik 2: Na gigancie”, „Kosmiczny mecz: Nowa era” i „Cwaniaki z Hollywood”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino

oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

Od piątku (13 sierpnia) do naszego kina wchodzą trzy nowości. Dla najmłodszych mamy animację „Kraina smoków”. Nieco starsze dzieci i ich rodziców zapraszamy na komedię „Wojna z Dziadkiem”. A młodzież i dorosłych zapraszamy na polski komediodramat „Czarna Owca”.

W dniach 20-26 sierpnia w kinie mamy przerwę techniczną, ale zapraszamy na dwa wydarzenia artystyczne. Będzie to w sobotę (21 sierpnia) koncert Anny Osmakowicz z okazji 35-lecia jej pracy artystycznej >>>. Natomiast 24 sierpnia, zapraszamy na koncert Tribute To Franciszek Bonk. Jest to koncert muzycznej rodziny Franka Bonka. Podczas wydarzenia nastąpi również odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Franciszkowi Bonkowi. Oba wydarzania rozpoczynają się o godz. 18.00.

Do kina po przerwie technicznej zapraszamy od piątku 27 sierpnia. Dla dzieci mamy przygotowaną bajkę „Elfinki”, dla starszych dzieci i ich rodziców. mamy film przygodowy „Wyprawa do dżungli”, a dla młodzieży i dorosłych kontynuujemy polski komediodramat „Czarna owca”, który 1 września zostanie zastąpiony premierą filmu „After. Ocal mnie”

(Na zdjęciu plakaty filmowe)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content