„Złota rybka” i „Karmelek” w MDK w Działdowie [zdjęcia]

utworzone przez | cze 3, 2022 | Aktualności

na scenie stoją dzieci występujące w przedstawieniu „Złota Rybka”

Działdowska publiczność w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury obejrzała dwa przedstawienia w wykonaniu najmłodszych grup teatralnych działających przy Domu Kultury w Działdowie.

Bajkę pt. „Złota rybka” zaprezentował teatrzyk „Na Maksa”, a przedstawieniu pt. „Karmelek” wg scenariusza Marty Guśniowskiej wystąpiła grupa „Teatr Marzeń”.
– Dzieci pracowały nad przedstawieniami bardzo intensywnie od kwietnia. Największe emocje przyszły, kiedy mogliśmy wejść na scenę, założyć kostiumy i poczuć się, jak prawdziwi aktorzy. Obydwa przedstawienia opowiadają o sile przyjaźni i pokonywaniu trudności. Pełna sala widowiskowa i reakcje dzieci pokazały, że magia teatru działa bardzo pozytywnie. Dziękujemy artystom, dziękujemy widzom! – mówi reżyser i instruktor grup z MDK Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

Przedstawienia odbyły się we wtorek 31 maja.

Natomiast 14 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się przedstawienie pt. „Zakurzona Królewna” wg scenariusza Piotra Rowickiego w wykonaniu grupy teatralnej „Bez Nazwy” z MDK. Na spektakl zapraszamy do sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. Wstęp wolny.

(Na zdjęciu głównym na scenie stoją dzieci występujące w przedstawieniu „Złota Rybka”)

(Galeria zawiera 60zdjeć z przedstawień pt. „Złota rybka” o „Karmelek”. Przedstawienia odbyły się w sali widowiskowej MDK w Działdowie. Na zdjęciach widać dzieci występujące w przedstawieniach, a na widowni publiczność)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content