Zapraszamy spektakl teatralny Weekend z R. “A Surfeit of Lovers”

utworzone przez | sie 25, 2023 | Aktualności

2 października w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie będzie można obejrzeć spektakl teatralny, komedię wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów – Weekend z R. “A Surfeit of Lovers”.

plakat informujący o spektaklu, treść i zdjęcia występujących aktorów

Spektakl odbędzie się 2 października, o godz. 19.00. Bilety są do nabycia na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino>>> oraz w kasie MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 100 zł parter, 90 zł balkon.

Weekend z R. “A Surfeit of Lovers”. Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że “ta” miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarice, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarice musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.
“Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Reżyseria: Wojciech Błach
Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie):
CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska
DAISIE: Aleksandra Zienkiewicz / Magdalena Waligórska
ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski / Łukasz Konopka
ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski / Paweł Orleański
BOB: Robert Wabich / Rafał Iwaniuk
RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian Stankiewicz / Kazimierz Mazur / Sebastian Perdek / Michał Wielewicki

(Na zdjęciu głównym plakat informujący o spektaklu, treść i zdjęcia występujących aktorów)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content