Zapraszamy na trzy premiery do kina Apollo: „Szkoła magicznych zwierząt”, „Święty” i „Blef doskonały”

utworzone przez | kwi 14, 2023 | Aktualności

Od piątku 14 kwietnia zapraszamy do kina Apollo w Działdowie na trzy premiery filmowe. Na najmłodszych czeka „Szkoła magicznych zwierząt”. A na starszą widownię czekają dwa filmy „Święty” i „Blef doskonały”.

plakaty filmowe takich filmów jak: „Szkoła magicznych zwierząt”, „Święty” i „Blef doskonały”

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

Szkoła magicznych zwierząt
Szkoła, do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?
Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Dziewczynka wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. Bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – nie rozwiązałaby zagadki. Ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią!
Czy wiesz, że… seria „Szkoła magicznych zwierząt” Margit Auer, na podstawie której powstał film, składa się aż z 12 książek?

Święty
Święty jest filmem detektywistyczno-kryminalnym, inspirowanym autentycznymi wydarzeniami z 1986 roku – historią kradzieży rzeźby św. Wojciecha z Katedry Gnieźnieńskiej.
Akcja filmu “Święty” dzieje się w latach 80. Andrzej Baran, porucznik Milicji Obywatelskiej, zostaje przydzielony do najtrudniejszej sprawy, z jaką do tej pory musiał się zmierzyć w swojej karierze. Wydaje się, że nikt nie chce, aby udało mu się rozwiązać zagadkę…

Blef doskonały
Korzystając z pandemii i pracy w maseczkach, trójka pracowników Banku Narodowego postanawia okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów…

(Na zdjęciu plakaty filmowe takich filmów jak: „Szkoła magicznych zwierząt”, „Święty” i „Blef doskonały”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content