Zapraszamy na trzy premiery do kina Apollo: „Felix i ukryty skarb”, „Złoto” i „Smutek”

utworzone przez | maj 20, 2022 | Aktualności

Od piątku 20 maja zapraszamy do kina Apollo w Działdowie na trzy premiery filmowe. Na najmłodszych czeka bajka „Felix i ukryty skarb”. A na starszą widownię czekają dwa filmy thriller „Złoto”, i horror „Smutek”.

 trzy plakaty filmowe: „Felix i ukryty skarb”, „Złoto” i „Smutek”

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

Felix i ukryty skarb:

Felix wciąż wierzy, że jego zaginiony na morzu ojciec żyje. Postanawia go odnaleźć. Jego przyjaciele oczywiście nie zawodzą i razem z nim pakują się na wyprawę życia. Emerytowany marynarz Tom, jednooka papuga Squawk oraz szczekający kot Rover to najlepsza ekipa na świecie. Misja doprowadzi ich do Wyspy Cieni, gdzie ukryty został wspaniały skarb. Nie będzie jednak łatwo go zdobyć. Kosztowności strzeże bowiem niebezpieczny potwór Morga. Czy przyjaciołom uda się przezwyciężyć zło?

Złoto:

Dwaj nieznajomi w trakcie podróży przez pustynię natrafiają na największy samorodek złota, jaki kiedykolwiek został znaleziony. Szybko opracowują plan wydostania grudy złota i jej ochrony. Pierwszy z mężczyzn wyrusza po niezbędny sprzęt. Drugi walczył będzie z przeciwnościami przyrody, dzikimi psami oraz tajemniczymi intruzami. A także z rosnącym przekonaniem, że został pozostawiony na pastwę losu.

Smutek:

Jim i Kat to młode, zakochane w sobie małżeństwo. Żyją jak inni – codziennie rano wyjeżdżają do pracy, tęsknią za sobą, szukają wolnych chwil, aby pielęgnować swoje uczucia. To miał być kolejny, zwyczajny dzień. Co prawda poranne wiadomości przyniosły informacje o jakimś śmiercionośnym wirusie, ale ani Jim ani Kat się tym nie przejęli. A szkoda, bo może wtedy udałoby się im uniknąć rzezi. Mieszkańcy miasta atakują siebie nawzajem. Wszędzie pełno krwi i fragmentów ciał. Jim wyrusza na wyprawę przez miasto, aby uratować ukrywającą się w szpitalu Kat. Obrazy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć są potworne – gdzieś w restauracji staruszka oblewa głowę sprzedawcy wrzącym olejem i zdziera z niego skórę, a w metrze ktoś tnie nożem przypadkowych ludzi. Krew leje się strumieniami. A w tle rozbrzmiewa psychodeliczna, głośna i jazgotliwa muzyka. „Smutek” został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów 2021 roku.

(Na zdjęciu są trzy plakaty filmowe: „Felix i ukryty skarb”, „Złoto” i „Smutek”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content