Zapraszamy na spektakl „Babski przekręt”

utworzone przez | sty 27, 2023 | Aktualności

6 marca, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, będzie można obejrzeć spektakl teatralny „Babski przekręt”. Wystąpią Laura Samojłowicz, Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska, Dominika Lignicka.

Bilety są do nabycia na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 80 zł normalny 70 zł ulgowy i grupowy.

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem, jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język, przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

(Na zdjęciu głównym plakat zapraszający na spektakl „Babski przekręt”, widać 8 zdjęć występujących aktorek, obraz Mona Lisy, tytuł, miejsce, cenę biletów na spektakl)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content