Mela Koteluk Akustycznie wystąpi 27 lutego w MDK w Działdowie. Zapraszamy

utworzone przez | sty 27, 2023 | Aktualności

Zapraszamy na koncert Meli Koteluk Akustycznie w Działdowie. Koncert odbędzie się 27 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Jagiełły 13. Bilety są już dostępne w kasie MDK lub na www.mdkdzialdowo.pl.

Bilety mogą Państwo nabyć w kasie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Jagiełły 13 lub na stronie internetowej www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino w cenie 60 zł normalny, 55 zł ulgowy.

Mela Koteluk – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka Fryderyków w kategoriach „Debiut roku”, „Artystka roku”, „Album roku – pop alternatywny” oraz wielu prestiżowych nagród. Popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu „Spadochron”, który ukazał się w 2012 r. Drugi album „Migracje”, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki „Migawka”, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019. Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali I autorskich tras koncertowych. Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 roku to album „Astronomia poety. Baczyński” powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik. Album został nagrodzony Fryderykiem 2021 w kategorii “Album Roku Muzyka Poetycka”.

W ramach koncertu Mela Koteluk Akustycznie, Artystka wystąpi w duecie z gitarzystą Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem.

Facebook:
https://www.facebook.com/mela.koteluk

Instagram:
https://www.instagram.com/mela_koteluk_official/

(na zdjęciu głównym plakat informujący o koncercie Meli Koteluk Akustycznie w Działdowie, na plakacie znajduje się zdjęcie wokalistki i informacje o cenie i miejscu koncertu)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content