Zapraszamy na muzyczny spektakl on-line pt.”(Nie)Brzydkie Kaczątko”

utworzone przez | mar 22, 2021 | Aktualności

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy na spektakl on-line pt.”(Nie)Brzydkie Kaczątko”.

Spektakl będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej w dniach 27 – 30 marca 2021 r.

Zapraszamy do obejrzenia trailera spektaklu:

Dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. (Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie.

Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia.. otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami – Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również
w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywrócił Kaczątku wiarę
w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę. Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia, czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content