Zapraszamy na Katarzynki i koncert Sławka Uniatowskiego

utworzone przez | sty 9, 2020 | Aktualności

Burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie zapraszają na Katarzynki 2020. XXIV edycja imprezy odbędzie się 18 stycznia 2020 roku, w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie (ul. Sportowa 1).

Impreza jest organizowana nieprzerwanie od 1997 roku i jest okazją do wyróżnienia osób (statuetką Katarzynki), które swoją pracą, bądź działalnością, w sposób szczególny, zasłużyły się lokalnej społeczności i miastu.
XXIV galę uświetni koncert w wykonaniu Sławka Uniatowskiego, wokalisty, pianisty, kompozytora. Sławek Uniatowski w 2005 roku wystąpił w czwartym sezonie „Idola” w telewizyjnym Polsacie. W finale zajął drugie miejsce.

W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”. Występował ze Zbigniewem Wodeckim i Janem Kantym Pawluśkiewiczem. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. wystąpił z Davidem Fosterem podczas koncertu z okazji obchodów 71. rocznicy uzyskania niepodległości przez Indonezję zorganizowanych w Warszawie przez Ambasadę Indonezji.

W 2016 roku w Filharmonii w Szczecinie przedpremierowo zaprezentował materiał z autorskiego albumu „Metamorphosis” rozpisany na orkiestrę symfoniczną. Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się w 2018 roku. „Metamorphosis” to zbiór 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki. Koncertuje w kraju i za granicą. Sławek Uniatowski śpiewa barytonem. (informacja, oficjalna strona artysty)

Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w biurze Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, ul. Wolności 64, tel. 23-697-21-92 oraz na eventim.pl KUP BILET – koncert Sławka Uniatowskiego Zapraszamy.

Z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego
Z filmu “Ja Wam Pokaże” ( 2 część filmu “Nigdy w życiu”)
Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content