Zapoznajcie się z procedurami bezpieczeństwa zajęć w MDK

utworzone przez | maj 30, 2020 | Aktualności

Szanowni Państwo w związku z rozpoczęciem działalności w naszych sekcjach wprowadziliśmy procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Miejskim Domu Kultury w Działdowie związane ze stanem epidemicznym w kraju.

Prosimy wszystkich uczestników zajęć, rodziców i opiekunów o zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w Miejskim Domu Kultury w Działdowie, na wypadek zagrożenia COVID-19.

Jeśli jesteście zdecydowani na uczestnictwo w zajęciach to prosimy o przyjście na pierwsze spotkanie z wypełnioną i podpisaną deklaracją uczestnictwa.

Procedury oraz deklaracja do pobrania poniżej.

>>>COVID 19 – procedury bezpieczeństwa w MDK Działdowo<<<

>>>DEKLARACJA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH<<<

Przypominamy, że zajęcia naszych sekcji artystycznych rozpoczynamy od poniedziałku (1 czerwca).

Na razie zajęcia odbywać się będą indywidualnie lub w małych grupach. I tak w sekcjach tanecznych, jednorazowo udział będzie mogło wziąć czterech uczestników. Taka sama liczba uczestników będzie mogła uczestniczyć jednorazowo w zajęciach teatralnych. W zajęciach sekcji plastycznej udział będą mogły wziąć tylko dwie osoby, w tym samym czasie. Natomiast w sekcji wokalnej zajęcia odbywać się będą indywidualnie.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego w oparciu o wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dotyczące funkcjonowania domów, ośrodków i centrów kultury w trakcie epidemii COVID-19 z dnia 22 maja br.

Prosimy o bezpośredni kontakt z poszczególnymi instruktorami zajęć w celu ustaleniu szczegółowego harmonogramu spotkań, tel. 23-697-21-92.

Udział w zajęciach jest całkowicie dobrowolny. Wszytkach, którzy nie zdecydują się na udział w zajęciach, zapraszamy do powrotu w późniejszym czasie.