Wszystkiego dobrego na dalszą przygodę z tańcem

utworzone przez | lip 1, 2020 | Aktualności

W tym roku w Miejskim Domu Kultury w Działdowie z powodu pandemii koronawirusa nie odbyło się tradycyjne zakończenie roku kulturalnego.

Jednak instruktor tańca Aldona Dmianiuk-Fojut podziękowała dziewczętom, które w tym roku zakończyły przygodę z Miejskim Domem Kultury. Otrzymały one pamiątkowe statuetki oraz moc gorących życzeń na dalszą swoją przygodę z tańcem i kulturą.

— Bardzo serdecznie Wam dziękuję za cały czas, w którym działałyście w Domu Kultury. Za to co wniosłyście w zajęcia. Dziękuję za to, że reprezentowałyście Dom Kultury, siebie i miasto. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że będziecie ciepło wspominać Dom Kultury. Jesteście tutaj zawsze mile widziane — powiedział dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.

Pani instruktor podziękowała Wiktorii Łozińskiej, Ninie Rzeszutko, Aleksandrze Kowalskiej, Oliwii Kowalewskiej, Aleksandrze Lewandowskiej, Kornelii Żywiec.

— Z całego serca dziękuję za wszystkie spędzone razem lata. Za próby, których czasami było bardzo dużo. Byłyście zawsze zaangażowane i mogłam na Was liczyć. Życzę Wam wszystkiego dobrego, w tej nowej drodze, która się otwiera przed Wami. Realizujcie swoje marzenia, swoje pasje, działajcie bardzo mocno sercem. Dom Kultury też jest Waszym domem. Chciałabym, żebyście odwiedzały nas — dodała instruktor tańca Aldona Demianiuk-Fojut.

kw (fot. Karol Wrombel)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content